Luhovská 1738/4, Praha 8
Položka přidána Položka aktualizována Položka odstraněna

Žádné produkty v košíku.

MATE a MINIMATE.
Pro vaše zdraví a bezpečí

Více informací
Jonix

MATE a MINIMATE

JONIX Minimate je jednotka mobilní filtrace a dezinfekce s technologií studené plazmy a představuje ideální řešení pro čištění a dekontaminaci vzduchu v rizikových prostředích, jako jsou nemocnice, lékařské ordinace, laboratoře, zpracování potravin a jejich balení a jakékoli jiné prostředí, ve kterém je nezbytné neustále eliminovat biologické znečištění ovzduší.
Je okamžitě funkční po instalaci a nevyžaduje žádné další operace. Zařízení v sobě spojuje 3 progresivní filtrační stupně pro aktivní dezinfekci vzduchu před opětovným dodáním vzduchu do prostředí. Řídicí systém upravuje ventilaci a vytváří studenou plazmu, která je nezbytná pro úplné vyčištění a filtraci vzduchu. Zařízení má bezpečnostní spínač, který je umístěn tak, že při otevření ochranného krytu (i náhodném) je napájení ionizačních jednotek a ventilátoru odpojeno.
Minimate je navržen pro rychlou a pohodlnou údržbu, protože všechny jeho komponenty jsou přístupné zepředu. Mřížku, instalovanou na horní straně jednotky, lze nastavit tak, aby umožňovala proudění vzduchu do požadovaného směru. JONIX Minimate je kompaktní, obratný a tichý. Rychle minimalizuje a efektivně splňuje požadavky na snížení bakteriálního a prachového znečištění.

Klíčové vlastnosti MATE a MINIMATE

Technologie NTP

Jedná se o technologii, která uměle vytváří ionizaci vzduchu prostřednictvím takzvané „studené plazmy“
Ionizace vzduchu je přirozený jev, ke kterému dochází spontánně, kdykoli je molekula vystavena působení energetického procesu, při kterém je celkové množství energie vyšší než samotné molekuly.
V praxi to znamená, že když přidáme energii molekule, druhá molekula „vytáhne“ elektron z nejvzdálenější části molekuly a v důsledku elektrické nerovnováhy molekula (atom) přijme kladný elektrický náboj.
NTP je tedy fyzikální jev generovaný při pokojové teplotě, který využívá vzduch jako plynnou směs a přeměňuje jej na ionizovaný plyn skládající se z různých elektricky nabitých částic: elektronů, iontů, atomů a molekul, které na sebe kolidují a vytvářejí oxidující látky; reaktivita částic způsobuje oxidační jevy schopné rozložit těkavé organické sloučeniny, bakterie, mikroorganismy, pachy.
Vhodné pro zdravotnická zařízení.

Design

Jonix MATE má kompaktní design a zabírá prostor malé skříně, aby se lépe integroval do prostředí.
Jonix Mate a Minimate jsou nejekologičtější systémy pro dezinfekci vzduchu.
Jsou ideální pro prostředí, kde je vyžadována absolutní filtrace suspendovaného prachu a bakteriální dekontaminace ve vzduchu a na površích. Nepoužívají žádné chemikálie a nevytvářejí škodlivé odpadní látky. Mohou být použity v přítomnosti lidí k zajištění neustálé dezinfekce prostředí. Alternativně mohou být použity jako nástroj pro rychlou dekontaminaci místností. Jonix Mate a Minimate filtrují vzduch dokonalým způsobem; nepřetržitě dezinfikují a znovu zavádějí do životního prostředí: to umožňuje snížit objem vzduchu upravovaného centralizovanými systémy a snížit tak náklady na energii.
Přečíst víceVrátit zpět

Technické specifikace

Provoz je řízen softwarem, který umožňuje přizpůsobení provozních cyklů a ovládá všechny funkce. Z ovládacího panelu klepnutím na popisné ikony nastavíte a zobrazíte funkce.
Nastavení jsou intuitivně programována ze snadno ovladatelného displeje. Hygienizační skříň v kombinaci s volitelnou sadou umožňuje připojit externí přívod vzduchu a vytvořit mírný přetlak v prostorách, které to potřebují.
Jonix MATE a MINIMATE jsou kompaktní, flexibilní a tiché. Rychle snižují bakteriologické a zatížení.
Přečíst víceVrátit zpět

Možnosti využití

Zdravotnická
zařízení

Zdravotnická
zařízení

Chrání pacienty před přenosem virů a bakterií, zaručuje 100% desinfekční prostředí.

Výzkumné a zdravotnické laboratoře

Výzkumné a zdravotnické laboratoře

Prostory 100% chráněné před viry, bakteriemi, těkavými látkami a VOC.

Výroba léčiv a potravin & gastro průmysl

Výroba léčiv a potravin & gastro průmysl

Zajistí bezpečnost v prostředích s nejvyššími hygienickými nároky.

Výrobní a konzervárenský průmysl

Výrobní a konzervárenský průmysl

Ochrana a dezinfekce prostor s technologickou výrobou.

Poptávkový formulář

Ceny na vyžádání dle velikosti prostoru

Naše certifikace

Využití

Domácnosti a kanceláře
Školy a školky
Zdravotnická zařízení
Obchody a služby
Ubytovací zařízení
Kadeřnické salóny
Kosmetické salóny
Výroba léčiv a potravin & gastro průmysl
Výzkumné a zdravotnické laboratoře
Výrobní a konzervárenský průmysl

Kontakt

PP Klima s. r. o.
Luhovská 1738/4, Praha 8
IČO: 08342971
DIČ: CZ08342971
obchod@jonixair.cz+420 728 470 091+420 739 681 051
© 2024 Jonixair.cz | Vyrobilo studio
Zásady ochrany osobních údajů
cartcrossmenu