Luhovská 1738/4, Praha 8
Položka přidána Položka aktualizována Položka odstraněna

Žádné produkty v košíku.

JONIX Duct.
Pro vaše zdraví a bezpečí

Více informací
Jonix

JONIX Duct

Sanitace a dekontaminace aeraulického (vzduchotechnického) potrubí.
Bakteriální a chemické znečišťující látky se vyvíjejí uvnitř systémů distribuce vzduchu a jsou dopravovány proudem vzduchu do místností.
JONIX DUCT s technologií studené plazmy eliminuje bakterie, viry, plísně, chemické znečišťující látky, VOC a pachy, které způsobují bakteriální kontaminaci vnitřních povrchů potrubí ale i vzduchu, který jimi protéká.
Zařízení se snadno instalují díky příslušenstvím, které jsou dodávány standardně se zařízením.

Klíčové vlastnosti JONIX Duct

Technologie NTP

Jedná se o technologii, která uměle vytváří ionizaci vzduchu prostřednictvím takzvané „studené plazmy“
Ionizace vzduchu je přirozený jev, ke kterému dochází spontánně, kdykoli je molekula vystavena působení energetického procesu, při kterém je celkové množství energie vyšší než samotné molekuly.
V praxi to znamená, že když přidáme energii molekule, druhá molekula „vytáhne“ elektron z nejvzdálenější části molekuly a v důsledku elektrické nerovnováhy molekula (atom) přijme kladný elektrický náboj.
NTP je tedy fyzikální jev generovaný při pokojové teplotě, který využívá vzduch jako plynnou směs a přeměňuje jej na ionizovaný plyn skládající se z různých elektricky nabitých částic: elektronů, iontů, atomů a molekul, které na sebe kolidují a vytvářejí oxidující látky; reaktivita částic způsobuje oxidační jevy schopné rozložit těkavé organické sloučeniny, bakterie, mikroorganismy, pachy.
Desinfikuje vzduch i povrchy
Vhodný pro umístění ve všech vzduchových systémech.

Design

Jsou kompaktní, modulární a snadno se instalují. Jsou navrženy tak, aby vyhovovaly všem zařízením, dokonce i těm stávajícím, a aby mohly být instalovány v malých prostorách. V závislosti na potřebách firmy mohou být Jonix Duct do zařízení integrovány jak ve fázi jejich výstavby, tak do již funkčních zařízení. Ve vzduchových potrubích mohou být snadno připevněny ke zdi (v horizontální nebo vertikální poloze) nebo ke stropu. U součástí systému by mělo být pouzdro schváleno výrobcem. Jsou k dispozici v různých typech a velikostech a mohou být dimenzovány podle proudu vzduchu.

Technika

Jonix Duct používá pokročilý oxidační proces pro dekontaminaci vzduchu indukovaného NETERMÁLNÍM PLASMEM (NTP).

Studená plazma je fyzický jev vytvářený při pokojové teplotě. Plazma je ionizovaný plyn skládající se z různých elektricky nabitých částic: iontů, atomů a molekul organického a chemického původu, které se navzájem srazí za vzniku oxidujících látek. Je považováno za nejbezpečnější proces oxidace a rozkladu znečišťujících látek. Proces je škálovatelný podle požadavků na sanitaci.

Zařízení pro dezinfekci vzduchu Jonix Inside s technologií NTP (Non-Thermal Plasma) se používají k dezinfekci a dekontaminaci vzduchu a povrchů ve všech vzduchových systémech.

JONIX VMC

Vzhledem k předpisům o konstrukci a dlouholetém používání řízeného mechanického větrání v architektonickém designu (CMV) vytvořila společnost JONIX modul dezinfekce a dekontaminace pomocí studené plazmy pro čištění a dekontaminaci aeraulických potrubí, navržený pro snadnou instalaci kdekoli, s cílem zabránit nebo vyloučit tvorbu bakteriálních kolonií na povrchu potrubí.

Technická specifikace

Existují čtyři různé modely, tj. čtyři verze se zvyšující se úrovní výkonu, které lze sestavit tak, aby tvořily jednotku skládající se pouze z jedné verze; je také možné vytvořit jednotku sestávající z kombinace různých verzí, aby odpovídala objemu vzduchu, který má být upraven.
DUCT 70MIC2F
Rozměry mm: 290 L x 350 P x 700 H
Hmotnost kg: 4
Průtok vzduchu m3/h: 500
Spotřeba: 10 W
Napájení: 230 V /~/ 50 Hz
DUCT 70MIC4C
Hmotnost mm: 290 L x 350 P x 200 H
Hmotnost kg: 5
Průtok vzduchu m3/h: 1000
Spotřeba: 8 W
Napájení: 230 V /~/ 50 Hz
DUCT 70MIC2F
Rozměry mm: 290 L x 350 P x 700 H
Hmotnost kg: 5
Průtok vzduchu m3/h: 2000
Spotřeba: 9 W
Napájení: 230 V /~/ 50 Hz
DUCT 70MIC4F
Rozměry mm: 290 L x 350 P x 700 H
Hmotnost kg: 6
Průtok vzduchu m3/h: 4000
Spotřeba: 11 W
Napájení: 230 V /~/ 50 Hz

Poptávkový formulář

Ceny na vyžádání dle velikosti prostoru

Naše certifikace

Využití

Domácnosti a kanceláře
Školy a školky
Zdravotnická zařízení
Obchody a služby
Ubytovací zařízení
Kadeřnické salóny
Kosmetické salóny
Výroba léčiv a potravin & gastro průmysl
Výzkumné a zdravotnické laboratoře
Výrobní a konzervárenský průmysl

Kontakt

PP Klima s. r. o.
Luhovská 1738/4, Praha 8
IČO: 08342971
DIČ: CZ08342971
obchod@jonixair.cz+420 728 470 091+420 739 681 051
© 2024 Jonixair.cz | Vyrobilo studio
Zásady ochrany osobních údajů
cartcrossmenu